Technická chyba FrmCard.TblPacRsch.SelectQuery

V tomto článku bychom Vám rádi popsali jednu z technických potíží, se kterými se lze setkat při profesionální práci se zařízením Sensitiv Imago.

Zařízení Sensitiv Imago je neustále aktualizováno a zdokonalováno, postupně v něm přibývají další a další nové funkce. Výrobce samozřejmě průběžně shromažďuje případné chyby a opravuje je, nicméně Sensitiv Imago je složitý komplex a stabilita jeho práce závisí nejen na samotném zařízení a jeho softwaru, ale také na stabilitě počítače, jeho operačního systému a konfiguračních vlastností.

V našich článcích o technických potížích seznamujeme naše uživatele s podrobným popisem těchto potíží a následně i s postupem řešení, případně i s tím, jak se těmto potížím vyhnout i přesto, že výrobce dělá vše pro to, aby minimalizoval pravděpodobnost výskytu podobných chyb.

Pravděpodobnost výskytu technické chyby, kterou si v tomto článku popíšeme, není tak vysoká – pouhých 5 - 7%. Přičemž jde především o profesionální uživatele, kteří každý den pracují s velkým množstvím pacientů – tedy o uživatele, kteří zařízení dostatečně zatěžují.

... pokračovat ...

Tento článek je určen pouze registrovaným uživatelům. Po kliknutí na tlačítko "pokračovat" budete vyzvání k uvedení svých přihlašovacích údajů pakliže jste se ještě nepřihlásili.