Biorezonance - Vaše cesta ke zdraví!

Sensitiv Imago® Angel

Rádi bychom Vám představili novinku, moderní technologii kvantové medicíny – neutralizátor negativních elektromagnetických frekvencí, přístroj Sensitiv Imago® Angel.

V tomto článku se dozvíte o přístroji, který vyvinula skupina odborníků v oblasti kvantové fyziky a medicíny. Jádrem tohoto zařízení jsou moderní kvantovo-fyzické technologie a zkušenosti lékařů, kteří se věnují kvantové medicíně. Přístroj je schopen pomoci jak specialistům (lékaři, terapeuti, naturopaté) zajímajícím se holistickou medicínou, tak i lidem, kteří by se jen rádi zbavili od každodenního negativního vlivu elektomagnetického smogu.

Pro více informací pokračujte na článek věnovaný zařízení Sensitiv Imago® Angel...

Nová kniha Dr. Gorškova

Rádi bychom Vaší pozornosti předložili série kapitol z knihy Dr. Gorškova o lidském vědomí a psychosomatických potížích. Na tyto je pohlíženo ze dvou odlišných pohledů – prvním je pohled východní filosofie (buddhismus, daoismus a hinduismus) a druhý pohled je paralelou s pohledem současné kvantové fyziky.

Tento dokument umožní naturopatům, terapeutům východní medicíny a v neposlední řadě také lékařům klasické medicíny hlouběji nahlédnout do problematiky role lidského vědomí z hlediska celostní a holistické medicíny.

Metodologie zařízení Sensitiv Imago

Tento článek je určen všem uživatelům zařízení Sensitiv Imago – jak těm, kteří teprve začali pracovat se zařízením, tak i těm, kteří s ním pracují již delší dobu. Jeho úkolem je především pomoci uživateli zhodnotit možnosti zařízení a v případě, že by měl pocit, že zařízení nevyužívá naplno tak, jak by si to představoval, může se obrátit na školitele, kteří mu s tímto pomohou.

Druhým cílem tohoto článku je pomoci uživatelům správně prezentovat metodu svým klientům, včetně možností technologie a odlišností od jiných. V každém případě je tento článek užitečný pro všechny, kdo se zajímají o holistickou medicínu.Pro pacienty

Máte zdravotní potíže a rádi byste absolvovali biorezonanční vyšetření u někoho, kdo s Vaším problémem má zkušenosti? Nebo byste se chtěli jen preventivní kontrolu, ale nevíte kterého terapeuta zvolit?

V současné době velmi intenzivně pracujeme na novém objednávkovém systému pro pacienty, kde budete moci uvést své potíže a město, případně oblast ve které si přejete vyšetření absolvovat. Terapeuti, kteří s námi spolupracují, si následně budou moci v membership zóně objednávku prohlédnout a kontaktovat Vás s konkrétní nabídkou. Ačkoliv oficiální spuštění systému proběhne až za několik málo týdnů, již teď máte možnost zaslat objednávku a být tak mezi prvními!

Stačí jen vyplnit náš formulář a terapeut nejlépe splňující Vaše požadavky se Vám sám ozve v nejbližší možné době.

Úvod

Mnozí lidé si myslí, že biorezonance je novinkou moderní doby, ale při tom je to jev, který tu s námi byl, je a bude neustále.
Je to jako fyzikální zákony, které přijímáme a bereme jako že to tak prostě je, stejně tak nemůžeme popírat ani biorezonanci - vždyť právě díky rezonančnímu jevu nám funguje taková spousta věcí. Každodenní situace, se kterými se setkáváme, a ani si neuvědomujeme, že jde právě o tento jev.

Na této stránce se dozvíte o některých z těchto situací. Pokud jste se s biorezonancí již setkali, možná tu naleznete i svůj příběh...

Aura Visuals

V posledních desetiletích je veškerá aktivita naší skupiny (Bioar Altemedicum) zaměřena právě na nalezení nejoptimálnější metody v diagnostice a léčbě člověka. Jedním z našich projektů, který se velice osvědčil, je metoda sestavení individuálního biorezonančního modulu pro konkrétního pacienta. Na základě kompletního vyšetření pacienta s tím, že se bude brát v potaz jeho aktuální (individuální) biorezonanční karta celého organismu, sestaví naši specialisti jeho vlastní individuální biorezonanční modul.

Tento modul si pacient vezme k sobě domů a může jej používat v jakoukoli dobu – neustále nebo i jenom občas. Je to modul, který léčí a udržuje pacientovy orgány a soustavy v dobrém, zdravém stavu. Je to modul, který pacientu dává možnost osvobodit se od léků, tlumičů bolesti, léků na křeče nebo na spaní (možnosti takového modulu jsou velmi rozsáhlé). Je to modul, který dává pacientu možnost zůstávat čilým a energickým.

Pro více informací klikněte na banner umístěný vlevo a nebo se nejprve podívejte na naše video.