Vážení čtenáři, Speciálně pro Vás jsme spustili klientskou zónu pro registrované uživatele.
Co Vás čeká?


Vlastníte zařízení Sensitiv Imago? Chtěli byste obdržet ucelené aktuální materiály nebo doplňující zajímavé informace, které byste mohli použít v praxi? Máte potíže nebo otázku a rádi byste nalezli odpověď? Pak je sekce Sensitiv Imago v naší nové klientské zóně určena přesně pro Vás!
Četli jste již kompletní přeloženou práci pana Akimova? Víte, jak lze využít učení o pěti elementech v praxi? Zamýšleli jste se někdy nad tím, jak důležitá je pro náš organismus imunita a jakým způsobem jí můžeme podpořit? Právě tyto a další zajímavé informace naleznete v naší nové klientské zóně.

Zajímá Vás litoterapie? Zkoušeli jste někdy fytoterapii? Přemýšleli jste někdy nad tím, jakými dalšími terapiemi byste mohli obohatit léčebnou kůru Vašeho pacienta? V naší nové klientské zóně naleznete veškeré potřebné informace. Pro tyto účely máme speciálně vyhrazenou kategorii, ve které se budou průběžně objevovat další a další zajímavé informace o různých terapiích, které s úspěchem používají terapeuti po celém světě.
Už jste slyšeli o našem projektu Aura Visuals? Již víte o co se jedná, ale nevíte, kde získat více informací? Chtěli byste si objednat individuální biorezonanční modul? V naší nové klientské zóně se dozvíte veškeré potřebné informace. Můžete se podívat i na krátké ukázky, které Vám poskytnou perfektní představu o tom, jak takový modul vypadá.