SI Ultimate Complex

Představujeme Vám "SI Ultimate Complex" - komplexní kvantový diagnostický a kompenzační komplex 3 v 1.


Žijeme v době New Age, ve které už nejen medicína (celostní terapeuti), ale i věda (kvantová fyzika) považují na základě již prokázaných skutečností lidský organismus za komplexní víceúrovňový systém, který v sobě zahrnuje fyzické procesy, duševní procesy a energeticko-informační procesy. V takovém systému pak velmi často dochází k tomu, že právě spojení mezi všemi 3 úrovněmi vedou ke zdravotním problémům, které nelze vyřešit pouhým skenováním fyzického těla.


Náš "SI Ultimate Compex" nabízí jedinečnou kombinaci 3 holistických technologií, které lékařům i alternativním teraputům umožní bezkonkurenční práci se zdravím na všech úrovních - fyzické, energetické, psychologické, či dokonce při elektromagnetickém znečištění v moderních domovech a kancelářích.


Element 1: Problémy v lidských orgánech a soustavách
Sensitiv Imago - naše nejprodávanější diagnostická/testovací/kompenzanční technolgoie. Umožňuje kompletní skenování lidského těla, identifikaci patogenů a individuální testování potravin, léků či doplňků. Zahrnuje také možnosti energetické kompenzace orgánů a systémů.


Element 2: Problémy v energetických centrech a biologickém poli
Aureola S - naše nová biofotonová technologie holografického skenování. Poskytuje pohled na energetickou nerovnováhu v a) energetickém biopoli (aura) a b) energetických centrech (čakry), a jejich vliv na potíže ve fyzických orgánech osoby.


Element 3: Problémy s environmentální elektromagnetickou polohou.
SI Angel - náš nový bestseller, kvantová ochrana energie. Chraňte lidský organismus před elektromagnetickým znečištěním moderního věku z elektromagnetických zařízení (počítače, mobilní telefony, radioaktivní vlny, elektrické lampy, geopatogenní zóny apod.).Hlavní výhody „SI Ultimate Complex“:


Komplet při své práci využijí: