Máte zdravotní potíže a rádi byste absolvovali biorezonanční vyšetření u někoho, kdo s Vaším problémem má zkušenosti? Nebo byste se chtěli jen preventivní kontrolu, ale nevíte kterého terapeuta zvolit?

Vyplňte náš formulář a terapeut nejlépe splňující Vaše požadavky se Vám sám ozve v nejbližší možné době.

Požadavky k vyšetření

Pracovní místo

Biorezonanční testování, frekvenční kompenzace a jakékoliv další podobné činnosti musí být prováděny v samostatné místnosti. Poblíž zařízení se nesmí nacházet žádná fyzioterapeutická nebo rentgenová zařízení, případně neuzemněná elektrická zařízení. Podlaha musí být z materiálu, u kterého nehrozí vznik statické elektřiny (například koberce mohou být velmi nevhodné).

Pracovní místo operátora by se mělo nacházet alespoň 150cm od zářivek a alespoň 50cm od běžných žárovvek, zásuvek a zařízení s kovovým tělem. Musí také být zařízeno takovým způsobem, aby mohl terapeut sedět uvolněně a v případě potřeby mohl pohodlně manipulovat s biorezonančním zařízením.

Monitor určený pro pacienta se umisťuje co nejdále od pacienta – nejméně však 50cm.

Hygienické požadavky

V zájmu vlastní bezpečnosti by měl operátor podle stavu konkrétního pacienta zvolit příslušná hygienická opatření.

Kromě toho by měl operátor průběžně provádět vhodnou dezinfekci a čištění zařízení v souladu s manuálem. K dezinfekci se většinou používá 3% – 6% roztok peroxidu vodíku, obyčejné průběžné čištění se provádí otíráním vnějších částí hadříkem namočeným ve vodě. Na sluchátkách by měly být hygienické jednorázové návleky, které se po každém vyšetření vymění za nové.

Operátor

Operátor by měl zvolit vhodné oblečení – doporučováno je především oblečení z bavlny, nicméně použito může být jakékoliv oblečení, u kterého nehrozí vznik statické elektřiny.

Pacient

Před samotným vyšetřením je potřeba, aby si pacient sundal veškeré šperky, hodinky či brýle, a stejně jako v případě operátora, je doporučeno, aby se pacient vyvaroval oblečení vytvářející statickou elektřinu.

Vzhledem k tomu, že při vyšetřování se některé součásti přístroje dotýkají dlaní pacienta, je vhodné před vyšetřením ruce pacienta zkontrolovat – dlaně musí být čisté a suché, bez ran nebo dermatologických onemocnění, pacient musí být schopen mít daně volně položené na rovné ploše. Pokud je u Vás v kanceláři taková možnost, měl by si pacient před vyšetřením ruce umýt s mýdlem.

Kontraindikacemi pro vyšetření jsou kromě poškození kůže v místech kontaktu se senzory i individuální přecitlivělost vůči proudovému působení, elektrostimulátor či epilepsie v anamnéze.

Jak probíhá vyšetření?

Celý proces lze rozdělit do tří etap:
  1. Anamnéza (pacient + operátor)
  2. Diagnostika (pacient + operátor)
  3. Analýza (pouze operátor)

První etapa


Druhá etapa


Třetí etapa


Videa