Padělky biorezonančních přístrojů

V současné době se v souvislosti s velkým zájmem lidí o biorezonaci, biorezonanční diagnostiku a terapii, objevuje stále více zařízení, která neodpovídají té úrovni kvality, které by měla. Prozkoumali jsme trh biorezonančních zařízení a zaujal nás způsob, jakým se jedna z nejznámějších společností na trhu biorezonančních zařízení ALFA-MED HOLDING, vyrábějící zařízení Sensitiv Imago, snaží chránit své uživatele a pacienty.
Níže uvádíme překlad oficiálního vyjádření společnosti.


Holding ALFA-MED je majitelem tržních značek, vynálezů a patentů, vyrábějící certifikované zařízení dle standartů RF a EU, které navíc vlastní prestižní ocenění EU za nejlepší inovační technologie.
Specialisty holdingu velice znepokojuje velké množství padělaných diagnostických přístrojů, které zaplňují trh diagnostických zařízení. Jsme překvapeni, že se ozvývá tak obrovské množství stížností od majitelů nekvalitních přístrojů, od pacientů a dalších „obětí“. Často se takoví lidé obrací na naši podporu, aby si ověřili pravost svého zařízení a popřípadě provedli podrobnější šetření, jak na tom jejich přístoroj je.
I my jsme se rozhodli se pustit do takového šetření a zaznamenat při tom všechny padělky. Na našich webových stránkách neustále upozorňujeme uživatele, že nevyrábíme, neopravujeme a ani nevylepšujeme žádné „podvodotrony“. Nejen, že taková zařízení u nás můžete najít na níže uvedených fotografiích, ale můžete se seznámit i s podmínkami získání odměny, pokud nás budete informovat o výrobcích takových přístrojů.
Vzhledem k tomu, že vládá nestíhá bojovat s padělky a kupující není schopen za krátký čas odlišit padělek od kvalitního přístroje, rozhodli jsme se nastartovat „bezprecedentní“ metodu boje se sfalšovanými zařízeními.

«ALFA-MED» bude bojovat proti padělkům vykupováním takových strojů a výměnou za nové kvalitní přístroje!

Nabídka je velice výhodná pokud vezmeme v potaz, že padělky nikdy nebyly příliš drahé. Pokud nám přinesete takový padělaný přístroj, můžete získat slevu 11 - 15% na úhradu nákladů nového kvalitního zařízení! Pak už můžete pracovat na našem certifikovaném zařízení aniž byste se měli obávat, že Vás předvolají k soudu s obviněním z podvodu. Takovým způsobem se zbavíme velkého množství „podvodotronů“ a Vy, bez morálních a finančních ztrát, bude vlastnit moderní certifikované zařízení se záručním servisem.
Připojte se k nám. Moderní zařízení může zachránit lidský život.

Podmínky akce
Přístroj pracující na principu: Oberon – Metatron, biotest, NLS, TMS a další... vyrobený do roku 2009
• ekonomická řada – sleva 10%
• profesionální řada – sleva 13%
• business řada – sleva 15%

Přístroj pracující na principu: Oberon – Metatron, biotest, NLS, TMS a další... vyrobený po roku 2009
• ekonomická řada – sleva 12%
• profesionální řada – sleva 15%
• business řada – sleva 19%

Oficiální přístroje starší modelové řady
• Individuální dohoda

Vedení společnosti «ALFA-MED» nejen jako PRVNÍ, ale i POPRVÉ mezi konkurenty uvádí takovou akci! Vedení připouští, že konkurenti budou tuto akci považovat za reklamní tah, ale můžeme naprosto zodpovědně prohlásit, že pokud i jiné společnosti z oblasti medicínského zařízení nás podrží a také si položí za cíl zbavit se padělaných zařízení, budeme moci všichni společně přispět k uzdravení našich spoluobčanů. A v primárním cílu už nejsme konkurenti, ale spolupracovníci.Akce funguje! Toto jsou šťastní majitelé, kteří vyměnili starou počítačovou diagnostiku za lepší inovativní technologii.

Padělky z regionů
Přístroje vyráběné údajně pod licencí Alfa-Med v Miassu ( Chelabinská oblast ) a v Charkove ( Ukraina ) ve skutečnosti nejsou plnohodnotnými diagnostickými zařízeními a my k nim nemáme žádný vztah. Výrobce se pokusil o starý trik se změnou názvu přístroje. To samé se stalo i s Oberonem, který se dávo diskreditoval z důvodu nízké efektivity. Místo něj přišli na trh dokonalejší zařízení ( které ovšem nejsou žádnou novinkou ): Biatest, Vektorn, Bioskener, Oberton bio, Oberon – metatron... ten samý starý produkt představený v novém obale s novou reklamou a pod novým názvem. Jeho podstata se nezměnila, přístroje mají stále tu samou konstrukci a bohužel jsou všechny téměř identické. Na rozdíl od takových organizací, nese Centrum Vyšších Technologií Alfa-Med má úplnou zodpovědnost za své zařízení. Naše diagnostické přístroje „Sensitiv Imago“ přesně odpovídají uvedenému popisu a vykazují výborné výsledky z hlediska účinnosti. Padělky z uvedených regionů mají konstrukční schéma přístrojů Oberon 4007 nebo 4009 ( rok výroby 1997 ). Používaný program se prakticky nijak neliší od staré Metapatie. Je pochopitelné, že taková „znatelná“ modernizace nedokáže zvýšit efektivitu programu ani samotného zařízení.

Buďte opatrní! Takové přístroje nekupujte! Jsou to padělky, které jsou vydávané za diagnostická zařízení!

Důvěřujte pouze renomovaným firmám s dobrou reputací!

Holding Alfa-Med nabízí přístroje Sensitiv Imago čtvrtého pokolení s maximální úrovni ochrany otestované v laboratořích Ruské federace, Velké Británie a Německa. V zařízeních se užívají vícevrstvé desky plošných spojů, které není možné zkopírovat či padělat. Naše diagnostické zařízení je oceněno nejvyšším oceněním Evropské unie jako „Inovační pespektivní technologie“. U nás si můžete být vždy jisti vysokou kvalitou, zárukou a pravostí zařízení Holdingu Alfa-Med.
Pro takový mocný Holding, jako je Alfa-Med, nejsou hrozbou drobné intriky výrobců padělků. Kvalita našich zařízení je již dávno potvrzena nejen na ruském, ale i na světovém trhu zařízení, která vlastní mnohé prémie a ocenění. Naši kvalitu Vám můžeme zaručit!

Využívejte služeb velkých prověřených výrobců!

Odměna za informaci o podvodných výrobcích!
Pokud se dozvíte o jakémkoliv neoprávněném použití našeho licenčního programu nebo zařízení, prosím, informujte nás o tom. Máte-li takovou informaci, obracejte se na oddělení bezpečnosti holdingu Alfa-Med. Odměna za hodnověrnou informaci je garantována!

Níže uvádíme námi vyfocené padělky.