Vaše články

Zde se mohou objevit i Vaše články!

 Zkušenosti pacientů... Pacient B.

Klinický příklad diagnostiky a léčby těžké infekce močových cest, vzniklé po transuretální resekci prostaty, pomocí bioinformačních technologií.

Pacient B., 72 let, plánovaně hospitalizován na urologickém oddělení městské kliniky za účelem provedení operace jako vhodné léčby adenomu prostaty. Vyšetřen ambulačně na úrovni klinického minima. Vedlejší účinky operace nemá. Dva dny po hospitalizaci byla provedena transuretální prostatektomie. Pooperační období krátce na to probíhalo uspokojivě, ale 6-tý den po operaci se teplota zvýšila na 39°C, výrazné mrazení, opakovaný průjem, celková slabost, zvýšený počet nezralých neutrofilů v periferní krvi, leukocytóza (leukocyty 16x109/l). Příznaky pooperačních potíží v operované oblasti nenalezeny. Bakteriologické vyšetření výkalu negativní.

Absolvoval antibakteriální terapii (Cefatoxim 2,0 ml nitrožilně 3x denně). Stav se lehce zlepšil, ale pacient stále trpí průjmem. 10-tý den po operaci propuštěn do ambulantní péče dle trvalého bydliště. Dva dny na to se stav pacienta zhoršuje. Krevní tlak 80/60 mm rtuti, teplota se zvýšila na 40°C, mrazení, stav zmatení. Vyšetřen lékařem sanitky, převezen na jednotku intenzivní péče městské infekční nemocnice. Zajištěna umělá ventilace plic a intenzivní antibakteriální infúzní terapie. Stav se zlepšil – pacient byl převeden na spontánní dýchání, teplota se snížila na 38 °C. Vyšetření výkalu, střevní infekce nepodaly kladný výsledek.

Pacient pokračuje v léčbě na jednotce intenzivní péče, v průběhu prvních 4 dnů bez efektu či jakékoliv pozitivní dynamiky. Čtvrtý den léčby v nemocnici byla provedena diagnostika a léčba s užitím bioinformačních technologií. Po provedení jedné léčby si pacient nestěžuje na dosavadní obtíže, teplota se snížila na subfebrilní, krevní tlak 130/80 mm rtuti, tep 88 úderů za minutu.

Pacient je schopen samostatně bezbolestně močit, v regulérních intervalech. Výkal běžné konzistence, bezproblémový. S pomocí NLS diagnostiky použité na močové cesty byl zjištěn enterococcus fecium, který byl potvrzen bakteriologickým vyšetřením moči. Provedena metaterapie a terapie metozodou. Tři kurzy léčby dle této metodiky stačilo k uzdravení pacienta. Kontrolní mikrobiologické vyšetření moči na mikrofloru – negativní. Sedmý den byl pacient propuštěn. Po 6ti měsících nemá stále pacient žádné potíže. Stav vyhovující. Kvalita života dobrá.

Závěrem... Tento klinický příklad ukazuje, že možnosti bioinformačních technologií mají široké spektrum využít co se týče diagnostiky a léčby nejen chronických, ale i ostrých zánětlivých onemocnění, včetně chronických infekcí. V případě komplexní léčby zkracují dobu pobytu pacienta v nemocnici a mohou se úspěšně využívat v diagnostice a léčbě onemocnění močových cest a střevních infekcí. Bioinformační technologie částečně řeší problém nového přístupu v ranním stavu vyjevení patologických změn v organismu.

 Zkušenosti pacientů... Pacientka V.

„Sbohem“ - odpověděl mi na mé „nashledanou“ loni v říjnu pan doktor v nemocnici po mém čtrnáctidenním pobytu tam, když mě posílal domů s tím, že mi nic není. To „nic“ znamenalo, že na mně sice doktoři nic nenašli, ale už měsíc jsem hladověla, protože mi přestalo trávit a po čemkoliv snědeném mi bylo zle. Do nemocnice jsem přišla s 38 kilogramy váhy ( z původních 56ti ještě na začátku roku ), a dále mě ještě „zhrubli“ na 33 kilogramů, neboť jsem podle postupů klasické medicína musela projít sérii bolestivých a značně nepříjemných gastroenterologických vyšetření, před kterými nesmíte vždy den a půl nic jíst a naopak dostáváte ještě projímadla. Jelikož až na zánět jícnu a pomnožení špatné mikroflóry v zažívacím ústroji na mě lékaři neshledali již nic „léčitelného“, dál už mě v nemocnici odmítli nechat. Odeslali mě pryč už totálně vysílenou a vychrtlou, s anotibiotiky na přeléčení zánětu. Na mé uzdravení doma čekal manžel a čtyři malé děti. A já už neměla sílu ani jíst, ani pít, ani žít. Noc po příjezdu jsem málem zemřela. Později jsem se dozvěděla, že má šance přežít to byla nějakých 25 procent.

Život mi ale nabídl několik pomocných rukou. Ujala se mě kamarádka, která sama má tři malé děti (!) a starala se o mě, i při nich, týdny ve dne v noci jako o malé bezmocné další dítě. Jiná kamarádka mi přivedla ku pomoci zdravotní sestru – výživářku, která pracuje s anorektičkami. Ta mi poradila, co vůbec začít jíst a jak rozběhnout nefungující metabolismus. Začala jsem jíst masovozeleninové vývary. Do ruky se mi dále dostala vynikající kniha od dr. Wolcotta „Metabolické typy“. Ta mi poradila další východiska a možnosti. Začalo se mi skládat „puzzle“ mého záhadného onemocnění: rozhozený metabolismus a letitá podvýživa.
Podvýživa ne co do kvantity, ale co do správnosti zvolených živin – coby trenérka zvířat v zoo jsem totiž léta nejedla maso z „morálních důvodů“.
V této fázi jsem tedy již mohla trochu jíst a něco jsem i přibrala na hmotnosti. Pořád to ale ještě nebylo moc k životu. Neustále mi bylo zle – motání hlavy, zhoršené vidění i vnímání, zastřené myšlení a otoky končetin na denním pořádku.

A tehdy mě můj další kamarád vzal na vyšetření k lékařům společnosti BIOAR ALTEMEDICUM v Praze. Mluvil o jejich metodách velmi nadšeně, a protože je to člověk, který jde vždy s dobou, a ví vždy velmi brzy o všem nejlepším, co lidský pokrok přináší, ráda jsem ho poslechla a do Bioaru se vypravila. Má tamní návštěva předčila všechna má očekávání.

Jako první mě pohladilo už samotné přijetí, velmi kontrastující se studeným prostředím ordinací a nemocnic, i se zkušenostmi s většinou „klasických“ lékařů.
Pan doktor a paní doktorka jsou mladí lidé – podle mě neuvěřitelně mladí na to, co všechno musejí znát! Ač jsou profesionály každým coulem, zůstávají ale velmi „lidští“. U doktorů bývá obvyklý jejich chladně profesionální přístup, málokdy s opravdovým zájmem o osobu pacienta ( chápu to – mají toho moc a objektivní odstup je u nich přímo v popisu práce! ).
Tady v Bioaru už ale samo uvítání ve Vás navodí příjemný pocit opravdového zájmu o Vaše potíže a tu nejlepší, nehranou vůli, Vám z nich pomoci... A to jde, jak jsem později měla možnost zjistit, ruku v ruce s úžasnou profesionální úrovní – hlubokými znalostmi rozprostírajícími se „holisticky“ přes mnoho úrovní pohledů a oborů stran fungování lidského organismu i psychiky.
Žádná úzká specializace, žádný oborem zúžený pohled na věc. K tomu špičková technika a supermoderní metoda screeningu jedná se o ( promiňte mi laicky formulovaný pokus o vysvětlení ) postup diagnostikování lidského těla a zdrojí obtíží vyvinutý pro potřeby kosmonautů v NASA. Metoda spočívá na základu biorezonance: přístroj, na který jste „napojeni“ tím, že držíte v každé ruce jednu kovovou trubičku a na uších máte sluchátka, vysílá jisté frekvence, pomocí kterých snímá stav Vašich orgánů a v „přímém přenosu“ jej pak zobrazuje na velké plazmové obrazovce umístěné na stěně proti Vám. Barevné symboly, které se následně na zobrazeném orgánu objeví, okamžitě „oznámkují“ stav Vašeho právě prověřovaného orgánu, tkáně, buňky, či systému... A to vše bezbolestně, v příjemné, klidné atmosféře, kdy si sedíte v pohodlném křesle s prodlouženýma nohama a posloucháte komentář pana doktora.
V nedlouhém časovém úseku máte možnost doslova ZMAPOVAT vnitřek Vašeho těla. Potom s Vámi pan doktor probere Váš současný stav, eventuálně prognózy do budoucna, a vše Vám jasně a pozorně vysvětlí. O takovém „vyšetření“ se mi nikdy ani nesnilo. A že je ovzduší plné vlídnosti a ochoty, snad ani nemusím dodávat.

Pak ještě příjde „bonbónek“ na konec: paní doktorka s neuvěřitelnou schopností najít to správné ( podloženou evidentně hlubokými znalostmi i zkušenostmi ) vytipuje léky, které by Vám mohly posloužit ( ty jsou na přírodní bázi, vysoce kvalitní, od prověřených firem ) - a jejich kompatibilitu s Vašim organismem opět prověřit na přístroji. Ten je dokonce schopen určit a barevně ohodnotit „známkami“ léčebné procento úspěšnosti daného preparátu právě pro Vás. Přístroj vyhodnotí i množství a častost podávání přípravku. Za tím samozřejmě stojí mimořádné znalosti zmíněných lékařů i jejich schopnost pružně odhadovat právě to nejoptimálnějších, co by Vám mohlo pomoci a mně pomohli moc.
Odnesla jsem si několik léčivých substancí i s letáčky, co obsahují a jak v těle fungují, a mailem jsem pak ještě obdržela několik stran tištěných instrukcí, cvičení a dalších možností, jak si pomáhat. Odnesla jsem si ale také hřejivý pocit v srdci a obdiv a úctu k panu doktorovi a paní doktorce, kteří si přes obrovské znalosti, jimiž by se leckdo na jejich místě přímo pyšnil, zachovali skromnost a lidskost. Ráda bych jim touto cestou ze srdce poděkovala. To, co dělají, je ÚŽASNÉ. Přeji jim hodně sil ( úspěšní už jsou ). A těm, kteří je potřebují, přeji, aby našli co nejdřív do Bioaru Altemedicum cestu.
Věřím v život. Věřím i tomu, že za své potíže v jakékoliv rovině ( tedy i v té zdravotní ) jsme zodpovědni. Věřím ale také tomu, že přijmeme-li tuto zodpovědnost a jsme ochotni na sobě pracovat, přicházejí i nové možnosti a lidé, kteří nám mohou pomoci. Bioar Altemedicum je jednou takovou oázou, kde nám, po zdraví žíznícím, mohou „dát napít“.
Dr. John Virapen Padělky přístrojů Nobelova cena za fyziku Kočka biorezonátor Neinvazivní krevní odběr Biorezonanční přístroje Škodlivost mobilů Delfínoterapie Vaše články Zajímavé osobnosti Hudební nástroje Psi čichající rakovinuCopyright © by biorezonance.info
Webdesign by Sibie.