Biorezonance a těhotenství

V poslední době se lidé ( většinou ženy ) často ptají, jak je to s možnostmi biorezonance v období těhotenství. Může pomoci? Neuškodí? Co všechno je biorezonance schopna nabídnout? Na tyto a mnohé další otázky bychom Vám rádi odpověděli v naší nové kapitole věnované právě této tématice. Požádali jsme naše kolegy ze společnosti ALFA-MED, aby nám pomohli nejen připravit teoretickou část, ale shrnuli i praktické zkušenosti uživatelů zařízení Sensitiv Imago a LifeStream z celého světa. Postupně si projdeme všechna důležitá období a snad Vám tím zodpovíme všechny Vaše dotazy.

 Chceme dítě!

Když se dva lidé rozhodnou pro početí potomka, často už v tento okamžik pomýšlí i na variantu „co když se to nepovede“. Spousta z těchto párů také nakonec takových možností ( ať už se jedná přímo o umělé oplodnění nebo o jakoukoliv jinou formu léčby ) využijí a pokud se na ně usměje štěstí, o nějakou dobu později se už z jejich bytu ozývá dětský smích. Proč ale vůbec takové množství dětí vzniká díky moderním vymoženostem a ne přirozenou cestou? Jak se vůbec dříve rodily děti, když nebyla možnost umělého oplodnění a jiných technik? I přes veškeré možnosti moderní doby neustále posloucháme ve zprávách, že mladší generace jsou méně četné, dětí se rodí stále méně.

Čím to ale je?

Začneme tím, jak lidé v dnešní době vnímají rodinu. Ženy i muži ve většině případů touží především po svobodě, po kariéře, po tom si užít. Jiní, ač touží po rodině, si jí ale nezaloží dokud nebudou mít na kontě dostatečně velikou částku, aby mohli dítěti i sobě poskytnout úplně vše, po čem touží a o čem si myslí, že bez toho dítě bude nešťastné nebo bude špatně prospívat. Na tom by nebylo nic špatného, kdyby se tak děti následně nerodili téměř o 10 let později než je přirozený biologicky vhodný věk matky pro první dítě, což je období 20. – 25. roku. S tím je pak samozřejmě spojeno i to, že v takovém věku už si většinou rodiče nepořizují dětí moc, protože už je naopak pozdě. Když k tomu přičtete možné komplikace na straně alespoň jednoho z rodičů a ten fakt, že početí potomka je z hlediska medicíny skutečně zázrak, výjde Vám odpověď na výše položenou otázku.

Životní styl dnešních žen a mužů problematice také příliš nepomáhá. Lidé méně sportují, méně se pohybují na čerstvém vzduchu, a velké množství stresových faktorů spojených s běžným životem v moderní době má také své negativní dopady. Na vině jsou mnohdy mimo jiné i množství léků, které člověk přijímá. Zvykli jsme si totiž, že na každou bolístku existuje růžová nebo jinak barevná pilulka. Ženy navíc už od relativně nízkého věku oslabují svůj organismus hormonální antikoncepcí.

My bychom se v tomto článku rádi zaměřili na to, jakým způsobem Vám může biorezonance pomoci v tomto životním období.

Snahou by samozřejmě mělo být dosáhnout přirozeného početí a když už s předchozí léčbou, tak takovou, aby měla co nejmenší vedlejší dopady nebo ideálně dokonce žádné, a aby co nejméně zasahovala do přirozených procesů organismu. Schopnost početí potomka a následné těhotenství je tvrdou zkouškou pro organismus ženy. A v dnešní době se bohužel velice často stává, že organismus je i bez takové zátěže velmi oslabený a nepřipravený a to může být důvodem, proč si nemůže žena těhotenství užít, když už dojde k úspěšnému početí dítěte. Po celou dobu jí trápí různorodé potíže, se kterými si často ani neví rady a 9 měsíců štěstí se tak změní na 9 měsíců utrpení.

Nejlepší možností je proto plánované těhotenství. Kromě toho, že pro dítě je to lepší než když příjde do rodiny, která netuší, co si s miminkem počít, tak to umožňuje ženě se na toto období dostatečně připravit. Stav organismu před započetím těhotenství totiž hraje důležitou roli v tom, jak bude probíhat samotné těhotenství. Od chvíle početí potomka se totiž organismus začne jenom horšit, protože uvnitř těla ženy se bude postupně vyvíjet tvor, který bude potřebovat energii, živiny a bude sdílet veškeré špatné i dobré spolu se svou mámou. Proto v čím lepší kondici žena bude, tím lépe pro dítě.

 Jak může biorezonance pomoci...

Nejprve ze všeho je dobré absolvovat základní prohlídku, objevit slabiny organismu a ty se pokusit maximálně podpořit.

Mezi základní podmínky pro úspěšné početí potomka pro ženský organismu patří:
Dále pak je důležité nezapomenout na imunitu, která v období těhotenství dostane zabrat. Biorezonanční diagnostikou bylo zjištěno, že těhotná žena má značně snížené rezervy adaptace a velice zatíženou imunitní soustavu. V tomto období se také často znovu objevují potíže z minulosti, kterých se pacientka zbavovala pomocí antibiotik, často se také probouzí paraziti, kteří do té doby přebývali v latentním stavu.

Ke zjištění stavu svého organismu Vám může pomoci právě biorezonanční diagnostika ( např. pomocí Sensitivu Imago ). Její výhodou je především její komplexní přístup a žádné negativní účinky. Není třeba absolvovat zdlouhavá vyšetření, která se navíc často zaměřují na jedinou oblast potíží. A tak se může stát, že i přesto, že je problém nalezen, tak není správně lokalizován jeho zdroj. Výsledkem je pak neúplná léčba, která může trvat zbytečně dlouho, ale zdroj potíží neodstraní.

Je třeba zdůraznit, že biorezonanční diagnostika nemá žádné negativní vlivy v jakémkoliv období těhotenství, naopak může plodu i jeho mamince pomoci včas odhalit případné potíže a nebo pomoci odstranit ty, které se už projevili.

Vzhledem k velice pečlivému přístupu biorezonanční terapie ke každému jednotlivému pacientu může diagnostika vyjevit během jednoho vyšetření i tak „prosté“ příčiny možných komplikací jako je oslabená imunita nebo nestabilní hormonální profil. Úspěch takové diagnostiky samozřejmě podmiňuje správný výběr terapeuta, který by měl být řádně proškolen pro práci se zařízením a proto je dobré věnovat výběru ordinace nějaký čas.

Již za měsíc se můžete těšit na příští díl!
Odvykání kouření TěhotenstvíCopyright © by biorezonance.info
Webdesign by Sibie.